КС 2019 Мадрид: Ягодка – єдиний вийшов в 1/32 фіналу Електронна адреса
Вівторок, 14 травня 2019 09:56
У Мадриді підійшов до кінця етап Кубка світу з фехтування на шаблях серед чоловіків.

Найкращий результат серед українців показав Андрій Ягодка, який закінчив виступ на 53-му місці. Ягодка успішно подолав груповий раунд, після чого в кваліфікаційних поєдинках здобув перемогу над японцем Томохіро Шимамура (15: 6) і грузином Бекой Базадзе (15:11).

Наш шабліст зупинився в 1/32 фіналу, програвши іншому представнику Грузії - Сандро Базадзе з рахунком 14:15.

У командному турнірі збірна України в складі Андрія Ягодки, Олексія Стаценка, Дмитра Пундика і Юрія Цапа посіла 13-е місце.

В 1/16 турнірної таблиці українці виграли в Гонконгу (45:31), а після поступилися першим номерам посіву - Південній Кореї (35:45). У боротьбі за 9-16-е позиції Цап, Пундик, Стаценко і Ягодка програли Румунії (41:45) і перемогли Єгипет (45:36) і Великобританію (45:42).

Шабля, чоловіки (особисті):Шабля, чоловіки (командні):