Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
ВТ 2019 Ужгород: Сопіт і Лісовий вперше виграли всеукраїнський кадетський турнір Електронна адреса
Неділя, 12 травня 2019 11:07
Кияни Ольга Сопіт і Богдан Лісовий стали переможцями Всеукраїнського турніру пам'яті заслуженого тренера України Василя Герея.

І Ольга, і Богдан вперше взяли золоті медалі на кадетських всеукраїнських змаганнях в особистій першості.

У фінальному поєдинку Сопіт виявилася сильнішою Валерії Семенової з Миколаєва, завершивши бій з рахунком 15: 9 на свою користь. Лісовий же виграв у іншого киянина Олега Кокоровця - 15:10.

Бронзовими призерами в жіночому турнірі стали київські рапіристки Світлана Сопіт і Христина Саркісян. Світлана в півфіналі програла сестрі Ользі (5:15), а Христина не впоралася з Валерією (13:15).

Щодо юнаків, то в їхніх змаганнях на третьому місці завершили виступ представники Миколаєва Єлізар Кирда та Максим Коржовий. Коржовий в 1/2 турнірної таблиці програв Лісовому (6:15), а Кирда - Кокоровцю (9:15).