ЧУ 2019 Київ: Деркач і Свистіль - найсильніші спортсмени в Україні до 23 років Електронна адреса
Неділя, 12 травня 2019 10:43
У Києві завершився чемпіонат України з фехтування на шпагах серед спортсменів до 23 років.

Серед дівчат золотою призеркою стала місцева фехтувальниця Анна Деркач, яка у фіналі здобула перемогу над іншою представницею столиці Дариною Варфоломєєвою з мінімальною перевагою - 15:14. Третє місце посіли львів'янка Софія Слюсарева і ще одна киянка Анастасія Самко.

У командному турнірі перемогу святкувала збірна Львова в складі Яни Гуляйгородскої, Дарини Садової, Софії Слюсаревої та Юлії Смирновської. У вирішальному поєдинку львівські шпажистки виявилися сильнішими спортсменок з Дніпра - Ксенії Попової, Дарини Моні і Марії Євдокімової, перемігши суперниць з рахунком 45:35.

Бронзу командних змагань виграли учасниці з «Київ-1» - Дарина Варфоломеєва, Анастасія Самко, Наталя Степанян і Юлія Мукоїд.

Серед юнаків на найвищий щабель п'єдесталу пошани піднявся львівський шпажист Віталій Свистіль. У підсумковому поєдинку дня він виявився сильнішим киянина Данила Гойди (15: 9). Третій результат на змаганнях показали харків'янин Андрій Опанасенко і киянин Михайло Сирота.

У командній першості золото здобули харківські фехтувальники Андрій Деркач, Максим Карюченко, Дмитро Самойлов та Андрій Опанасенко. У фіналі вони взяли гору над командою Закарпаття (Ян Баран, Артем Жевагін, Іван-Сергій Горецький, Артем Матевосов). Бій закінчився з рахунком 45:36 користь представників Харкова.

На третьому місці фінішували київські шпажисти Дмитро Микитенко, Кирило Мукоїд, Михайло Сирота та Олександр Шутько.