Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
alt
alt

Студия классического фехтования и сценического боя «Brette»

ЛМ 2019 Київ: Київські рапіристи записали в актив чотири золота, у Миколаєва - два Електронна адреса
Неділя, 12 травня 2019 10:16
Рапіристи визначили найсильніших у рамках столичного етапу «Ліги Миронюка» - «Київська весна». Найбільшу кількість медалей виграли місцеві фехтувальники - 4 золотих, 5 срібних і 5 бронзових. Друге місце в підсумковому заліку посіли представники Миколаєва, які здобули 2 золоті нагороди, 1 срібну та 3 бронзові. Третіми стали спортсмени з Чернівців - в їх активі 1 срібло і 1 бронза.

У віковій категорії 2004-2007 р.н. переможцями стали Анастасія Ерофеенко з Миколаєва та Федір Єпіфанов з Києва. Срібні медалі завоювали представники столиці Назар Герасименко та Єлизавета Чижикова. Бронзовими нагородами задовольнялися кияни Поліна Вако, Марія Награбова, Назар Нестолій, а також спортсмен з молдовського Кишиніва - Нікітас Герман.

Серед рапіристів 2006-2007 р.н. золото виграли Валентина Дерменджі з Києва і Микита Асташов з Миколаєва. Віце-чемпіонами стали киянин Назар Литвинчук і рапіристка з Чернівців Павла Злонікова. Бронзові медалі розділили київські фехтувальники Андрій Черкашин і Мілана Степовик, а також Анна Артюгіна з Миколаєва та Мирон Мамчуренко з Дніпра.

Щодо наймолодших учасників турніру - 2008-2010 р.н, то в цьому віці на найвищий щабель п'єдесталу пошани піднялися кияни Світлана Бризгалова і Гліб Мухопад. Друге місце посіли Гліб Ткаченко з Миколаєва та Анна Кірєєва з Києва, а бронзові медалі дісталися миколаївським рапіристам Роману Папішеву і Анастасії Кордільовській, а також Дарині Зубок з Києва та Володимиру Бачіку з Чернівців.