Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
alt
alt

Студия классического фехтования и сценического боя «Brette»

ЛМ 2019 Київ: Одеські шаблісти вибороли два золота, представники Києва та Вишневого - серед найкращих Електронна адреса
Неділя, 12 травня 2019 09:35
У Києві пройшов етап «Ліги Миронюка» з фехтування на шаблях серед хлопчиків і дівчаток. За підсумками «Київської весни» медальний залік очолили одесити, які виграли 2 золота і 1 бронзу. На другому місці зупинилися кияни, в активі яких 1 золото, 3 срібла та 2 бронзи, а трійку найкращих замкнули представники Вишневого - вони добули 1 золото, 2 срібла та 2 бронзи.

Серед спортсменів 2009 р.н. і молодше найсильнішими стали одесити Микита Обухів і Анна Суворова. Срібло виграли киянка Анна Рябова та харків'янин Тимур Мудрак. На третьому місці зупинилися миколаївський шабліст Олександр Лях, Майя Величко з Нетішина, а також представники Вишневого - Марічка Корноух і Ілля Тур.

У віковій категорії 2007-2008 р.н. чемпіонами стали господарка доріжок Вікторія Галемська й Ігор Олішевець із Вишневого. Срібло здобули київська фехтувальниця Валерія Щепкіна і шабліст з Вишневого Андрій Фещенко. Бронзу турніру між собою розділили Дмитро Загребельний з Нетішина та троє миколаївських спортсменів - Данило Скороход, Злата Бурбан і Вікторія Коротченко.

Серед найстарших фехтувальників - 2005-2006 р.н. - пальма першості дісталася Дмитру Колобаєву з Нетішина та Софії Полонці з Миколаєва. За крок від найвищої сходинки п'єдесталу зупинилися Марія Кравченко з Вишневого і киянин Роман Красновид. Бронзовими призерами стали Микола Смаляний з Черкас, одеситка Валерія Моринець-Кубанська, а також представники столиці Анастасія Челак і Андрій Сластін.