Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
ЛМ 2019 Київ: Київські шпажисти виграли п'ять золотих медалей на домашньому турнірі Електронна адреса
Неділя, 12 травня 2019 09:10
У Києві відбувся етап «Ліги Миронюка» з фехтування на шпагах серед дівчат та хлопчиків. Найбільше нагород на «Київській весни» видобули господарі доріжок - 5 золотих, 2 срібні і 5 бронзових. Ще одне золото опинилось в активі Харкова, а Львів замкнув трійку лідерів, зібравши комплект із 3 срібних медалей і 6 бронз.

У віковій категорії 2004-2005 р.н. на найвищий щабель п'єдесталу пошани підняли кияни Ніка Кравчук і Михайло Слюсарев. Віце-чемпіонами стали Володимир Курган з Хмельницького та Ірина Білецька зі Львова. На третьому місці закінчили виступ київські шпажисти Владислав Бальбуза і Марія Коломієць, а також львів'янка Софія Твердохліб і представник Хмельницького Ілля Черногод.

Серед спортсменів 2006-2007 р.н. золоті медалі здобули харків'янка Тамара Сич і киянин Максим Микитенко. Срібними призерами стали Ганна Максименко зі Львова та Денис Журов з Києва. Бронзу змагань між собою розділили львівські фехтувальники Катерина Дзюбан і Захар Калинка, а також господарі доріжок Костянтин Молоканов і Поліна Харчіна.

Серед наймолодших атлетів - 2008 року і молодше - пальма першості дісталася киянам Алісі Залізній і Максиму Корчуку. За крок від золотих нагород зупинилися львів'янин Максим Гула і Лера Свистун з Києва. На третій позиції фінішували львівські шпажисти Аліна Дмитрук, Валерія Білоус-Гриджак, Марк Цигиль і київський фехтувальник Костянтин Богач.