МТ 2019 Будапешт: Харкова завершила виступ на 13-й позиції Електронна адреса
Середа, 08 травня 2019 12:15
Українські шпажистки взяли участь у міжнародному турнірі U-23 в Будапешті, Угорщина.

Найдалі за всіх з українок пройшла Влада Харкова, яка показала 13-й результат. Наша фехтувальниця подолала груповий раунд, після чого почала виступ в турі прямого вибування під 26-м номером посіву.

Примітно, що в сітці Владі траплялися тільки представниці Угорщини. В 1/32 фіналу Харкова виграла у Юлії Колчонай (15: 5), далі не зазнала проблем з Софією Будай (15: 3), а в 1/8 турнірної таблиці не впоралася з Лілі Букі (12:15).

Відзначимо, що ще дві українки Дарина Варфоломєєва і Анна Деркач склали зброю в 1/32 фіналу, Наталя Степанян вибула етапом раніше, а Дарина Заболотна не змогла вийти з групи.