МТ 2019 Каунас: Мазур виграв бронзу і золото на змаганнях U-14 Електронна адреса
Середа, 08 травня 2019 11:21

Український шпажист Данило Мазур став призером етапу Європейського циклу U-14 в литовському Каунасі.

В особистій першості Мазур виграв бронзову медаль. Успішно подолавши груповий раунд, українець почав виступ у турі прямого вибування з перемоги над Сільд Кен-Кеіро (14: 8) з Естонії. Далі в 1/8 фіналу Данило вибив з боротьби перший номер посіву - литовця Матаса Медісаускаса (15:15), з аналогічним рахунком обіграв ще одного естонця Матіаса Мурумаа, а в поєдинку за потрапляння в фінал не впорався з італійцем Гьякорно Пьєтробеллі (12:15 ).

У командному турнірі в складі збірної «MIX ITA UKR» Мазур добув золото. Разом з Гьякорно Пьєтробеллі і Якопо Ріцці в стартовому раунді Данило обіграв «LTU-2» (45:18), далі виявився сильнішим за «TEAM MALOPOLSKA POL» (45:37), а у фіналі виграв у «EST-3» (45: 36).

Шпага, хлопчики (особисті):Шпага, хлопчики (командні):