КС 2019 Таубербішофхайм: Полозюк і Ченцова пробилися в топ-64, команда стала 13-ю Електронна адреса
Середа, 08 травня 2019 10:26
У німецькому Таубербішофхаймі пройшов етап Кубка світу з фехтування на рапірах серед жінок.

Відразу дві українки Катерина Ченцова та Аліна Полозюк зуміли пройти в 1/32 фіналу. У груповому раунді з шести поєдинків Катерина виграла п'ять, а Аліна - чотири. Далі в кваліфікаційних боях Ченцова виявилася сильнішою Айнхої Фогель (15: 6) з Німеччини і чинної чемпіонки світу серед юніорів Лорен Скруггз (15:14) з США. Полозюк же вибила з боротьби Ченг Сін (15: 6) з Китайського Тайбея і італійку Елізу Вардаро (15:14).

На наступний день виступ українок був менш вдалим - і Аліна, і Катерина не змогли подолати поріг 1/32 турнірної таблиці. На цій стадії Ченцова поступилася ізраїльтянці Ніколь Пустильнік (9:15), Полозюк, у свою чергу, програла американці Ніколь Росс (5:15). Таким чином Катерина посіла 47-е місце, а Аліна - 57-е.

У командному турнірі збірна України в складі Катерини Ченцової, Аліни Полозюк, Анни Тараненко і Олександри Сенюти показала 13-й результат. В 1/16 фіналу українки виграли в Австрії (45:38), але після не впоралися з США (32:45).

Далі в поєдинках за 9-16-е позиції наші рапіристки програли Гонконгу (25:45), після чого здобули дві перемоги поспіль - над Швецією (45:36) і Бразилією (45:41).

Рапіра, жінки (особисті):Рапіра, жінки (командні):