ГП 2019 Калі: Рейзлін і Шемякіна пройшли в 1/8 фіналу Гран-прі Електронна адреса
Середа, 08 травня 2019 10:01
У колумбійському Калі завершився турнір серії Гран-прі серед шпажистів і шпажисток.

Українська фехтувальниця Яна Шемякіна за підсумками змагань посіла 13-е місце, що є найкращим показником серед українок. У груповому раунді Шемякіна виграла 5 боїв з 6-ти, після чого стартувала в турі прямого вибування з перемоги над німкенею Рікардою Мултерер (15: 5). В 1/16 фіналу українка обіграла американку Келлі Хьорлі (15:13), а в наступному поєдинку двома уколами поступилася Джулії Ріцці (13:15) з Італії.

Щодо чоловічого турніру, то з представників збірної України найкращий результат продемонстрував Ігор Рейзлін, який закінчив виступ на 11-му рядку. У групі він, як і Шемякіна, здобув 5 перемог з 6-ти, після чого вийшов у «олімпійку». В 1/32 турнірної таблиці Рейзлін в напруженій боротьбі виграв у японця Кеісуке Сакамото (15:14), далі з аналогічним рахунком закінчив бій з Джеймсом Каулле з США, а в 1/8 фіналу програв так само одним уколом китайцеві Ванг Ціці - 14:15.

Шпага, чоловіки (особисті):Шпага, жінки (особисті):