Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
alt
alt

Студия классического фехтования и сценического боя «Brette»

ЧУ 2019 Київ: Юнес і Ченцова добули золото чемпіонату України Електронна адреса
Неділя, 28 квітня 2019 23:03
У Києві визначилися переможці та призери чемпіонату України з фехтування на рапірах.

У жіночому турнірі весь п'єдестал пошани зайняли представниці столиці. Першою стала Катерина Ченцова, яка перемогла у фіналі Дарину Миронюк (15:12). Бронзові медалі здобули Олександра Сенюта та Ольга Сопіт.

У командній першості золоті нагороди також здобули київські фехтувальниці Катерина Буденко, Олександра Сенюта, Анна Тараненко і Катерина Ченцова. У вирішальній зустрічі киянки виграли у миколаївських рапіристок Наталії Коваль, Аліни Полозюк, Марії Сізаревої і Катерини Шелухіної (45:39).

Третій результат показали спортсменки з команди «Київ ЦСК-1» Дарина Миронюк, Анастасія Садій, Ольга і Світлана Сопіт.

Серед чоловіків на найвищий щабель п'єдесталу пошани піднявся львів'янин Клод Юнес. У фіналі він здобув перемогу над іншим львівським фехтувальником Ростиславом Герциком (15:11). На третьому місці закінчили виступ кияни Андрій Погребняк і Дмитро Чучукало.

У командному турнірі найсильнішими виявилися львів'яни Максим Гаравський, Клод Юнес, Ростислав Герцик і Юрій Джус, які в фіналі обіграли Володимира Колтиго, Андрія Погребняка, Ярослава Степуру і Дмитра Чучукало з «Київ-1» (45:39).

Бронзовими призерами стали фехтувальники з «Київ-2» - Ярослав Гайдук, Богдан Пнівчук, Семен Булава і Андрій Щерба.