Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
ГП 2019 Сеул: Харлан виграла перший відбірковий турнір на Олімпійські ігри-2020 Електронна адреса
Субота, 27 квітня 2019 23:06
Українська шаблістка Ольга Харлан виграла Гран-прі Сеула в Південній Кореї.

Українка почала виступ відразу в 1/32 фіналу, де перемогла японку Місакі Емура (15:10), в наступному поєдинку Харлан в напруженій боротьбі вибила француженку Сару Бальзар (15:14), після виграла в італійки Ірене Веккі (15:13), а в бою за потрапляння в півфінал виявилася сильнішою угорки Лізи Пустаї (15: 8).

В 1/4 фіналу наша шаблістка обіграла ще одну представницю Франції Манон Брюне (15:12). У вирішальному ж поєдинку залишила без золотої медалі господарку доріжок і олімпійську чемпіонку Лондона-2012 Кім Чжи Йон (15:14).

Таким чином Ольга виграла перший Гран-прі сезону, а також перший турнір, який є відбірковим на Олімпійські ігри-2020 на Токіо.

Результати:
Шабля, жінки (особисті):
1. Ольга Харлан (Україна)
2. Кім Чжи Йон (Південна Корея)
3. Манон Брюне (Франція)
3. Сео Чжи Йон (Південна Корея)
48. Аліна Комащук (Україна)
64. Олена Вороніна (Україна)
81. Юлія Бакастова (Україна)
89. Олена Кравацька (Україна)
134. Ольга Жовнір (Україна)