ЧС 2019 Торунь: Шпажисти в командному турнірі закрили світову першість у Польщі Електронна адреса
Понеділок, 15 квітня 2019 08:58
14 квітня в польському Торуні розіграли останні комплекти медалей в рамках юніорського і кадетського чемпіонату світу з фехтування.

У день закриття на доріжки вийшли шпажисти, щоб визначити найсильніших у командних змаганнях.

Жіноча збірна України в складі Катерини Чорній, Анастасії Самко, Софії Слюсаревої та Дар'ї Варфоломєєвої завершила виступ на 13-му місці. В 1/16 фіналу українки виграли у Бразилії (45:39), проте після поступилися угоркам (34:45). У боротьбі за 9-16 позиції наші спортсменки спочатку програли Ізраїлю (33:45), а після перемогли в двох зустрічах поспіль - з Румунією (45:36) і Німеччиною (45:37).

Наша юнацька збірна в складі Андрія Деркача, Максима Карюченка, Дмитра Самойлова та Віталія Свистіля, вусвою чергу, зупинилася на 25-му рядку підсумкового заліку. В 1/32 турнірної таблиці українські шпажисти обіграли Болгарію (45:32), а в наступному раунді не впоралися з Німеччиною (32:37) і закінчили виступ на турнірі.

Шпага, дівчата (командні):Шпага, юнаки (командні):