ЧС 2019 Торунь: Мазур посіла п’яте місце на світовій першості в Польщі Електронна адреса
Субота, 13 квітня 2019 22:19
У польському Торуні шпажисти-кадети розіграли медалі чемпіонату світу.

Найближче за всіх з українських фехтувальниць до п'єдесталу пошани була Єва Мазур. Українка виграла всі шість поєдинків в групі, після чого почала виступ в турі прямого вибування під п'ятим номером.

В 1/32 фіналу Мазур перемогла іспанку Паулу Зугасті (15:11), далі виявилася сильнішою екс-українки Софі Шавіньі (15:13), яка тепер виступає за збірну Франції, а в 1/8 турнірної таблиці з мінімальною перевагою обіграла росіянку Еллу Міннулліну (15:14).

У півфінал турніру Єву не пустила полька Софія Янеллі. Поєдинок був рівним і закінчився з перевагою в один укол на користь польської шпажистки - 14:13. Таким чином Мазур завершила виступ на п'ятій сходинці підсумкового заліку.

У цей же день змагалися юнаки. Найкраще за всіх з українців виступив Микита Кошман, який став 24-м. Після групового раунду в 1/64 турнірної таблиці Кошман виграв у австралійця Джейкоба Сйостедта (15: 6), далі вибив із боротьби співвітчизника Андрія Опанасенка (15:12), а в поєдинку за потрапляння в топ-16 не впорався з майбутнім віце-чемпіоном світової першості - італійцем Даріо Ремондіні (10:15).

Шпага, дівчата (особисті):Шпага, юнаки (особисті):