ЧС 2019 Торунь: Варфоломєєва і Самойлов склали зброю в 1/8 фіналу Електронна адреса
Субота, 13 квітня 2019 13:45
12 квітня в польському Торуні шпажисти-юніори визначили найсильніших в особистій першості в рамках чемпіонату світу.

Серед українок найкращий результат продемонструвала Дарина Варфоломеєва. У групі Варфоломєєва здобула чотири перемоги з п'яти і стартувала в турі прямого вибування під 31-м номером.

В 1/64 фіналу Дарина виграла у Вариси Віня (15:10) з Таїланду, після обіграла венесуелки Даньєріс Майю (15: 8) і вибила з боротьби другий номер посіву - китаянку Кей Сіао Сіао (15:13). До вісімки кращих українську фехтувальницю не пустила італійка Беатріс Канін (13:15). Таким чином Варфоломєєва стала 14-й.

У змаганнях юнаків найдалі з українців пройшов Дмитро Самойлов, який так само склав зброю в 1/8 турнірної таблиці. У стартовому поєдинку «олімпійки» Самойлов виграв у норвежця Трулс Страумоя (15:13), далі переміг шведа Джонатана Свенссона (15:13), а в 1/16 фіналу переміг над казахстанцем Кирилом Павловим (15:14). У наступному ж раунді Дмитро поступився майбутньому чемпіону турніру французу Артуру Філіпе (13:15) і закінчив виступ на 15-му місці.

Шпага, дівчата (особисті):Шпага, юнаки (особисті):