Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
ЧС 2019 Торунь: Варфоломєєва і Самойлов склали зброю в 1/8 фіналу Електронна адреса
Субота, 13 квітня 2019 13:45
12 квітня в польському Торуні шпажисти-юніори визначили найсильніших в особистій першості в рамках чемпіонату світу.

Серед українок найкращий результат продемонструвала Дарина Варфоломеєва. У групі Варфоломєєва здобула чотири перемоги з п'яти і стартувала в турі прямого вибування під 31-м номером.

В 1/64 фіналу Дарина виграла у Вариси Віня (15:10) з Таїланду, після обіграла венесуелки Даньєріс Майю (15: 8) і вибила з боротьби другий номер посіву - китаянку Кей Сіао Сіао (15:13). До вісімки кращих українську фехтувальницю не пустила італійка Беатріс Канін (13:15). Таким чином Варфоломєєва стала 14-й.

У змаганнях юнаків найдалі з українців пройшов Дмитро Самойлов, який так само склав зброю в 1/8 турнірної таблиці. У стартовому поєдинку «олімпійки» Самойлов виграв у норвежця Трулс Страумоя (15:13), далі переміг шведа Джонатана Свенссона (15:13), а в 1/16 фіналу переміг над казахстанцем Кирилом Павловим (15:14). У наступному ж раунді Дмитро поступився майбутньому чемпіону турніру французу Артуру Філіпе (13:15) і закінчив виступ на 15-му місці.
Результати:
 
Шпага, дівчата (особисті):Шпага, юнаки (особисті):
1. Федеріка Исола (Італія)
2. Гайя Традіті (Італія)
3. Кім Сюн (Південна Корея)
3. Грета Кандрева (США)
14. Дар'я Варфоломєєва (Україна)
25. Катерина Чорний (Україна)
31. Софія Слюсарева (Україна)
84. Анастасія Самко (Україна)

1. Артур Філіпе (Франція)
2. Давида ді Веролі (Італія)
3. Джанпауло Буццаччіно (Італія)
3. Руслан Гасанов (Азербайджан)
15. Дмитро Самойлов (Україна)
23. Віталій Свистіль (Україна)
76. Максим Карюченко (Україна)
129. Андрій Деркач (Україна)