ЧС 2019 Торунь: Полозюк стала 14-й, Ткач посів 41-е місце Електронна адреса
Четвер, 11 квітня 2019 23:09
Українські рапіристи-кадети виступили в особистій першості на чемпіонаті світу в польському Торуні.

Серед українок найдалі пройшла Аліна Полозюк. Полозюк успішно подолала груповий тур, після чого, будучи 51-м номером посіву, виграла в 1/64 фіналу у сінгапурки Рейчел Мері Лі-Гсуен Лім (15: 7). Далі українська фехтувальниця виявилася сильнішою польки Александри Вічорек (15:12), а в 1/16 турнірної таблиці здобула вольову перемогу над білорускою Варварою Шафароставой, закінчивши бій з перевагою в один укол - 15:14.

У вісімку найсильніших Аліну не пустила американка Мая Мей Вайнтрауб, яка перемогла нашу рапіристку з рахунком 15: 9.

Щодо юнаків, то з українців найкращий результат показав Данило Ткач. Ткач єдиний пройшов в 1/32 фіналу, де програв британцеві Камерону Еванусу (15:10) і став 41-м.

Рапіра, дівчата (особисті):Рапіра, юнаки (особисті):