Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
ЧС 2019 Торунь: Жоден із українських рапіристів не подолав 1/32 фіналу Електронна адреса
Вівторок, 09 квітня 2019 21:57
У польському Торуні пройшов юніорський чемпіонат світу з фехтування на рапірах в особистій першості.

Жоден із представників України не зміг пройти далі 1/32 фіналу.

У змаганнях юнаків найкращий результат показав Данило Ткач, який зупинився на 49-му місці. Після групового раунду українець стартував у турі прямого вибування під 49-м номером і в першому поєдинку переміг австралійця Метью Далласена (15: 8). У наступному ж бою Ткач поступився японцю Уено Юто (7:15).

Відзначимо, що до стадії 1/32 фіналу також дійшов Данило Гойда. Він, у свою чергу, програв на цьому етапі Чой Хун Міну (4:15) з Південної Кореї і став 58-м.

У жіночому турнірі в підсумковому заліку найвище всіх серед українок розташувалася Анна Тараненко, яка закінчила виступ на 51-му рядку. В 1/64 турнірної таблиці українка впевнено розібралася з німкенею Пією Уелтгесфорт (15: 3), але далі не впоралася з японкою Азумою Сєра (8:15).

В 1/32 фіналу зброю також склала Аліна Полозюк. На цій стадії наша рапіристка одним уколом поступилася росіянці Анні Удовиченко (14:15) і стала 57-ю.
Результати:
 
Рапіра, дівчата (особисті):Рапіра, юнаки (особисті):
1. Лорен Скраггз (США)
2. Мартіна Фаваретто (Італія)
3. Уено Юка (Японія)
3. Пак Чжи Хі (Південна Корея)
51. Анна Тараненко (Україна)
57. Аліна Полозюк (Україна)
73. Катерина Буденко (Україна)
75. Олександра Буденко (Україна)

1. Кирило Бородачев (Росія)
2. Владислав Мильніков (Росія)
3. Мохамед Хамза (Єгипет)
3. Фуджікура Руї (Японія)
49. Данило Ткач (Україна)
58. Данило Гойда (Україна)
150. Ігор Юрін (Україна)
157. Владислав Скалій (Україна)