Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
ЧС 2019 Торунь: Шаблісти зазнали прикрої поразки в 1/8 фіналу Електронна адреса
Понеділок, 08 квітня 2019 23:10

У польському Торуні пройшов юніорський командний турнір з фехтування на шаблях в межах чемпіонату світу.

Жіноча збірна України в складі Маргарити Смирнової, Дар'ї Гонцової, Олександри Бондар і Валерії Проченко показала дев'ятий результат. В 1/16 фіналу українки обіграли Казахстан (45:40), а в наступному турі зазнали поразки від Франції з відставанням у два удари.

Таким чином Проченко, Смирновій, Бондар і Гонцовій залишалося лише боротися за 9-16 місця. У першому поєдинку українські шаблістки перемогли Польщу (45:40), після розібралися з Туреччиною (45:43), а в бою за 9-ю позицію взяли гору над Мексикою (45:39).

Щодо юнацького турніру, то тут українська команда у складі Івана Писаренка, Богдана Боговіна, Василя Гумена і Дмитра Шостака стала 13-ю. В 1/16 турнірної таблиці наші фехтувальники виграли в угорців (45:39), але вже в наступному бою двома ударами поступилися другому номеру посіву – збірній Росії (43:45).

Далі в поєдинках за 9-16 місця Боговін, Писаренко, Гумен і Шостак програли Південній Кореї (41:45), а також перемогли Польщу (45:39) і Єгипет (45:42).

Результати:
 
Шабля, дівчата (командні):Шабля, юнаки (командні):
1. Угорщина
2. Німеччина
3. Італія
9. Україна
1. Італія
2. Росія
3. США
13. Україна