Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
КС 2018 Софія: Тараненко єдина пробилася в 1/16 турнірної таблиці Електронна адреса
Понеділок, 10 грудня 2018 01:57
Українські рапіристки завершили виступ на етапі Кубка світу в болгарській Софії.

Найкращий результат показала Ганна Тараненко, яка зупинилася в 1/16 фіналу. На цій стадії Анна поступилися майбутній чемпіонці змагань Сільві Біндер з США з рахунком 7:15 і закінчила участь у змаганнях на 31-му місці.

У командному турнірі збірна України в складі Анни Тараненко, Олександри Буденко, Анастасії Садій і Дар'ї Миронюк фінішувала на 8-му рядку.

В 1/8 фіналу українки виграли у Румунії (37:27), проте в наступній зустрічі поступилися США (14:45). У боях за 5-8 місця Буденко, Садій, Тараненко і Миронюк не змогли виграти жодного поєдинку, спочатку програвши Франції (33:45), а потім Німеччині (41:45).

Результати:
 
Рапіра, дівчата (особисті):Рапіра, дівчата (командні):

1. Сільві Біндер (США)
2. Мей Ціу (США)
3. Дельфін Девор (США)
3. О Сеол (Південна Корея)
31. Анна Тараненко (Україна)
59. Олександра Буденко (Україна)
81. Анастасія Садій (Україна)
87. Дар'я Миронюк (Україна)
138. Марія Кривонос (Україна)

1. США
2. Італія
3. Росія
8. Україна