Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
alt
alt

Студия классического фехтования и сценического боя «Brette»

ВТ 2018 Харків: Садова та Опанасенко здобули золото меморіалу Захарова Електронна адреса
Понеділок, 10 грудня 2018 01:47
Львів'янка Дарина Садова та харків'янин Андрій Опанасенко стали переможцями всеукраїнського кадетського турніру пам'яті заслуженого тренера А.А. Захарова.

У фіналі Садова перемогла Олександру Лазаренко з Ужгорода з рахунком 15: 9, а Опанасенко виявився сильнішим киянина Михайла Сироти, закінчивши поєдинок з рахунком 15:8.

Бронзу змагань виграли київські шпажисти Михайло Кублицький, Дмитро Микитенко, а також Єва Мазур з Хмельницького і Ксенія Макарущенко з Харкова.