Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
ВТ 2018 Львів: Юнес виграв домашній турнір, Сенюта вперше в сезоні святкувала перемогу Електронна адреса
Понеділок, 10 грудня 2018 01:42
Львівський рапірист Клод Юнес і киянка Олександра Сенюта виграли всеукраїнський турнір пам'яті В.Андрієвского у Львові.

У вирішальному бою Юнес обіграв ще одного представника Львова Максима Гаравського з рахунком 15: 5, а Сенюта виявилася сильнішою київської фехтувальниці Катерини Буденко, закінчивши поєдинок з рахунком 14:10.

Бронзовими призерами стали кияни Андрій Погребняк, Дмитро Чучукало, Дар'я Миронюк і Аліна Полозюк з Миколаєва.

Примітно, що в жіночих змаганнях на п'єдестал пошани потрапили відразу дві кадетки - Буденко і Полозюк - і юніорка Миронюк, а Сенюта виявилася єдиною «дорослою», що потрапила в медалісти.