Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
alt
alt

Студия классического фехтования и сценического боя «Brette»

КС 2018 Берн: Тараненко вдруге в кар'єрі потрапив у 1/16 фіналу на Кубку світу Електронна адреса
Четвер, 29 листопада 2018 19:04
Український шпажист Юрій Тараненко став 21-м на етапі Кубка світу в швейцарському Берні.

Тараненко не програв жодного поєдинку в групі і відразу потрапив в 1/32 фіналу змагань. На цій стадії українець з мінімальною перевагою обіграв німця Нікласа Мультерера (12:11), а в наступному бою двома уколами поступився іншому представнику Німеччини Лукасу Беллманну (7: 9).

Відзначимо, що ще два українських шпажисти Богдан Нікішин та Роман Свичкар увійшли в 1/32 турнірної таблиці. У цьому турі Нікішин програв венесуельцю Габріелю Луго (12:15), а Свичкарь - чеху Мартіну Рубесу (7:15).

У командних змаганнях збірна України в складі Нікішина, Свичкаря, Тараненка та Максима Хвороста фінішувала на 8-му місці. В 1/16 фіналу наші фехтувальники виграли в Колумбії (38:26), обіграли Китай (38:35), а після не впоралися з Росією, програвши одним уколом - 35:36.

У боях за 5-8 позиції Тараненко, Хворост, Нікішин та Свичкар поступилися в обох зустрічах – проти Франції (37:45) і США (26:34).

Результати:
 
Шпага, чоловіки (особисті):Шпага, чоловіки (командні):

1. Мінобе Казуясу (Японія)
2. Бас Вервейлен (Нідерланди)
3. Дмитро Алексанін (Казахстан)
3. Федеріко Вісмара (Італія)
21. Юрій Тараненко (Україна)
33. Богдан Нікішин (Україна)
39. Роман Свичкар (Україна)
83. Ігор Рейзлін (Україна)
91. Максим Хворост (Україна)
100. Дмитро Карюченко (Україна)
113. Євген Миргородський (Україна)
114. Ян Сич (Україна)
193. Володимир Станкевич (Україна)

1. Росія
2. Італія
3. Південна Корея
8. Україна