ЕКЦ 2018 Хайденхайм: Мазур стала 11-ю, збірна України втратила бронзу турніру Електронна адреса
Четвер, 29 листопада 2018 18:58
Українські шпажистки виступили на етапі кадетського циклу в німецькому Хайденхаймі.

Найкращий результат серед українок показала Єва Мазур. У групі Мазур виграла всі шість поєдинків і стартувала в турі прямого вибування під 8-м номером посіву. В 1/64 фіналу наша шпажистка виграла в німкені Анніки Айтнер (15: 4), обіграла казашек Олександру Тамбовцеву (15:13) і Софію Ніколайчук (15: 8), а в 1/8 турнірної таблиці одним уколом програла майбутній чемпіонці Вероніці Белешовій із Чехії - 14:15. Таким чином Єва посіла 11-е місце за підсумками змагань.

Відзначимо, що в топ-16 також потрапила ще одна українка Олександра Лазаренко, яка програла в 1/8 фіналу Еллі Міннулліній (9:15). При цьому пізніше Міннулліна взяла бронзу в Хайденхаймі.

У командній першості збірна України в складі Анни Чернишової, Єви Мазур і Дар'ї Садової зупинилася за крок від медалей. В 1/8 турнірної таблиці українки виграли у «Великобританії-2» (43:35), після вибили з боротьби Німеччину (45:39), а в бою за потрапляння у фінал програли «Польщі-1» (39:43).

Таким чином українські шпажистки могли претендувати тільки на бронзу змагань, проте у зустрічі за третє місце Чернишова, Мазур і Садова поступилися США з рахунком 36:44 і стали четвертими.

Шпага, дівчата (особисті):Шпага, дівчата (командні):