Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
ЕКУ 2018 Харків: Львів'янки і кияни стали переможцями командного турніру Електронна адреса
Четвер, 29 листопада 2018 18:46
Визначилися переможці командних змагань у рамках етапу Кубка України з фехтування на шпагах.

У чоловічому турнірі пальма першості дісталася збірній ШВСМ (Володимир Станкевич, Ян Сич, Юрій Тараненко, Ігор Рейзлін), яка у фіналі перемогла команду гостей - представників Токіо (Мінобу Казуясу, Комата Акіра, Уяма Сатору, Муракамі Сатокі) з рахунком 25:18.

Бронзу виграли представники Гонконгу - Фонг Хой Сун, Хо Вай Ханг, Лай Кларен Ка Цум і Тін Нго Хо.

Серед жіночих команд найсильнішою стала збірна Львова (Ксенія Пантелєєва, Дар'я Садова, Юлія Свистіль, Софія Слюсарєва). У фіналі вона виявилася сильнішою «Київ-ШВСМ-1» (Дарина Варфоломеєва, Інна Бровко, Анастасія Спас), закінчивши зустріч з рахунком 35:32.

Третє місце посіли шпажистки з «Київ-ШВСМ-2» - Анна Деркач, Анастасія Самко і Наталя Степанян.