ЕКУ 2018 Харків: Нікішин та Кривицька виграли перший всеукраїнський турнір в сезоні Електронна адреса
Четвер, 29 листопада 2018 18:43
Киянка Олена Кривицька стала чемпіонкою етапу Кубка України з фехтування на шпагах у Харкові.

У фіналі представниця столиці перемогла ще одну київську фехтувальницю Фейбі Бежури з рахунком 15:13.

На третьому місці виступ закінчили також київські спортсменки - Влада Харькова і Анастасія Спас, яка спеціалізується на п'ятиборстві. Харькова в півфіналі одним уколом програла Бежурі (14:15), а Спас поступилася Кривицькій (10:15).

У чоловічому турнірі перемогу святкував Богдан Нікішин з Дніпра, який здолав у фіналі Володимира Станкевича з Києва з рахунком 3:2.

Бронзовими призерами стали ще двоє київських шпажистів - Віталій Медведєв і Ян Сич. Медведєв в 1/2 фіналу поступився Нікішину (3: 9), а Сич виявився слабшим Станкевича (11:15).

Зазначимо, що для лідерів всеукраїнського рейтингу - Нікішина і Кривицької - ці перемоги стали першими в нинішньому сезоні на всеукраїнських змаганнях.