Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
ВТ 2018 Київ: Опанасенко і Мукоїд виграли золото в столиці Електронна адреса
П'ятниця, 23 листопада 2018 01:37
Харків'янин Андрій Опанасенко і киянка Юлія Мукоїд стали переможцями всеукраїнського турніру з фехтування на шпагах пам'яті заслуженого тренера СРСР і України Семена Колчинського.

Срібло залишилось за київським шпажистом Михайлом Кублицьким, який програв Опанасенку з рахунком 9:15, а також Ксенією Макарущенко з Харкова, яка поступилася Мукоїд одним уколом - 14:15.

Бронзу змагань здобули Дмитро Бєляєв із Ужгорода, Микита Кошман із Києва, Анастасія Лисенко з Миколаєва та Дар'я Садова зі Львова.