Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
МТ U14 Софія: Головкіна захистила титул в Болгарії Електронна адреса
П'ятниця, 23 листопада 2018 00:51
Українська шаблістка Софія Головкіна стала переможницею міжнародного турніру U14 в болгарській Софії і таким чином захистила торішній титул.

Українка виграла всі шість поєдинків у групі й отримала другий номер посіву в турі прямого вибування. В 1/16 турнірної таблиці Софія виграла у туркені Айзе Бетул Доган (15:10), вибила з боротьби румунку Патріцію Попа (15: 6), розібралася зі словенкою Метою Малі (15: 5), не зазнала проблем з Марією Алекс (15 : 7), а у фінальному бою виявилася сильнішою росіянки Софію Єрохової, завершивши зустріч з рахунком 15:10.

Інші українські шаблістки не змогли подолати поріг 1/16 фіналу.

У змаганнях юнаків найдалі з українців пробився Роман Красновид, що показав 15-й результат. Роман вийшов з групи, після чого виграв у болгарина Дімітара Лазова (15: 8) в 1/32 турнірної таблиці, далі обіграв турка Мікаіла Оната Йілмазера (15:12), а в наступному бою програв з рахунком 4:15 майбутньому володарю бронзи турніру Ларсу Гайгеру з Німеччини і став 15-м.

Результати:
 
Шабля, дівчата (особисті):Шабля, юнаки (особисті):

1. Софія Головкіна (Україна)
2. Софія Єрохова (Росія)
3. Марія Алекс (Румунія)
3. Ебігейл Кіс (Угорщина)
18. Анжеліка Тульчевскан (Україна)
22. Софа Полонка (Україна)
25. Катерина Пошелюзна (Україна)

1. Толга Аслан (Туреччина)
2. Бурак Ефе Еміроглу (Туреччина)
3. Франческо Карінчі (Італія)
3. Ларс Гайгер (Німеччина)
15. Роман Красновид (Україна)
23. Андрій Сластін (Україна)
26. Ігор Олішевець (Україна)