КС 2018 Таллінн: Повернення Шемякіної і 5-е місце збірної в командному турнірі Електронна адреса
Понеділок, 12 листопада 2018 04:29
Українські шпажистки завершили виступ на етапі Кубка світу в естонському Талліні.

Найкращий результат серед українок в індивідуальному турнірі показала Фейбі Бежура, яка завершила виступ на 14-му місці. У груповому турі українка здобула чотири перемоги з шести, а після пройшла подальшу кваліфікацію. В 1/32 фіналу Бежура виграла у китаянки Чжу Мінгуе (15:11), виявилася сильнішою південнокорейської шпажистки Шин А Лам (15:12), а в 1/8 турнірної таблиці поступилася майбутній чемпіонці змагань Чжун Хьєчжун з Південної Кореї з рахунком 8: 15.

Зазначимо, що після тривалої перерви на турнірах серії Кубка світу повернулася олімпійська чемпіонка Яна Шемякіна. Наша спортсменка вийшла з групи з усіма перемогами, однак зазнала поразки одним уколом в 1/32 фіналу від китайської шпажистки Хоу Гуанцзюань (14:15) і стала 41-ю.

У командному турнірі українські шпажистки зупинилися за крок від п'єдесталу. Збірна України в складі Бежури, Олени Кривицької, Ксенії Пантелеєвої і Анфіси Почкалової закінчила виступ на 5-й позиції.

В 1/16 турнірної таблиці українки виграли в Ізраїлю (45:32), далі пройшли команду Китаю (45:36), але в поєдинку за потрапляння в четвірку найсильніших поступилися майбутнім переможницям росіянкам (40:45).

У боротьбі за 5-8 місця Бежура, Кривицька, Пантелєєва і Почкалова спочатку обіграли Польщу (45:39), а пізніше здобули вольову перемогу над господарками доріжок естонками (24:23).

Шпага, жінки (особисті):Шпага, жінки (командні):