Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
ДЛ 2018 Дніпро: Кияни зібрали всі золоті медалі Електронна адреса
Вівторок, 09 жовтня 2018 23:06
29-30 вересня пройшов етап Дитячої ліги з фехтуванні на шпагах в Дніпрі.

Усі золоті медалі турніру здобули представники столиці, також в їхньому активі 2 срібла і 2 бронзи. Друге місце в медальному заліку посіли представники Хмельницького, що виграли 2 срібла і 1 бронза, а трійку лідерів замкнули харків'яни, які здобули 1 срібло і 2 бронзи.

Серед наймолодших фехтувальників (2009 р.н. і мол.) переможцями стали кияни Маргарита Ангарська і Віталій Ремез. Срібні медалі виграли львів'янин Олександр Арцишевський і Поліна Спиридонова з Хмельницького. Бронзові нагороди розділили київські шпажисти Марія Мальчевська, Домініка Феденко, запорожець Єгор Аверін і харків'янин Григорій Цулая.

У віковій категорії 2007-2008 р.н. з восьми нагород сім вирушили до Києва. Золотими медалістами стали кияни Емілі Конрад і Максим Микитенко, віце-чемпіонами - Марк Стасовський і Ніка Кравчук, а бронзовими призерами - Тетяна Вартіванова, Аліса Залізна, Матвій Кожевніков, а також Артем Мельник із Хмельницького.

Серед найстарших спортсменів 2005 - 2006 р.н. найсильнішими виявилися Надія Хвищук і Дмитро Плаксін з Києва. Срібло здобули Ілля Черногод з Хмельницького і харків'янка Софія Лукаш, а бронзою задовольнялися київські фехтувальники Владислав Бальбуза, Денис Журов, Міра Юсеф і Юлія Явтушенко з Харкова.