ЕКЦ 2018 Гьодьолльо: Українці закінчили виступ в командному турнірі Електронна адреса
Вівторок, 09 жовтня 2018 22:37
Українські шаблісти взяли участь в командній першості на етапі кадетського циклу в угорському Гьодьолльо.

У жіночому турнірі найкраще з українських збірних виступила «Україна-1» у складі Софії Головкиної, Дар'ї Гонцової, Олександри Корсак та Ірини Купових, яка стала п'ятою.

В 1/16 фіналу українські шаблістки виграли у «Польща-4» (45:24), далі вибили з боротьби «Росія-3» (45:39), а в бою за потрапляння в топ-4 поступилися майбутнім чемпіонкам «США- 1 »(26:45).

У юнацькому турнірі найдалі пройшли також фехтувальники з «Україна-1»: Ілля Баранцов, Іван Гайсін, Василь Гумен і Дмитро Шостак.

В 1/16 фіналу українці обіграли «Румунія-3» (45:21), а в наступному поєдинку зазнали поразки від «США-2» (34:45) і стали 10-ми.

Шабля, дівчата (командні):Шабля, юнаки (командні):