ЕКЦ 2018 Гьодьолльо: Гумен показав 11-й результат, Головкіна стала 27-ю Електронна адреса
Вівторок, 09 жовтня 2018 22:01
Українські шаблісти взяли участь в етапі кадетського циклу в угорському Гьодьолльо.

Найкращий результат серед дівчаток показала Софія Головкіна, яка посіла 27-е місце. Українка подолала груповий тур і в 1/64 фіналу здобула перемогу над німкенею Аннікою Лехель (15:13), далі обіграла угорку Палму Міссураі (15: 5), а в 1/16 турнірніої таблиці поступилася американці Скай Міллер (10:15).

Серед юнаків далі за всіх пройшов Василь Гумен, що став 11-м. Як і Головкіна, Гумен пройшов групову стадію і в 1/64 фіналу обіграв італійця Лупо Веккіа Скаваллі (15: 9), після виграв у ще одного італійського шабліста Ріккардо Гагльярді (15: 5), а в 1/16 турнірної таблиці з мінімальною перевагою переміг третього італійця поспіль Джорджіо Марчіано (15:14). У поєдинку за потрапляння в топ-8 українець не впорався з майбутнім володарем бронзи турніру японцем Мао Кокубо (9:15).

Шабля, дівчата (особисті):Шабля, юнаки (особисті):