Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
КУ 2018 Львів: Московська виграла турнір другий рік поспіль Електронна адреса
Вівторок, 09 жовтня 2018 21:09
http://www.nffu.org.ua/images/stories/content/stats/ukr-2018-tournaments/cu-lviv-2018-w-f-i.jpg
Миколаївська рапіристка Анастасія Московська перемогла на Кубку України, який відбувся 6-7 жовтня у Львові.

У бою за золото Московська виграла в ужгородчанки Аліни Рапинець з рахунком 15:11.

Бронзу змагань вибороли киянки Анна Тараненко і Катерина Ченцова. Тараненко зупинилася за крок від фіналу, програвши Московській з рахунком 9:15, а Ченцова на цьому етапі поступилася Рапинець - 7:15.

Відзначимо, що Московській вдалося захистити титул на Кубку України. Представниця Миколаєва виграла цей же турнір і в минулому році.

У командних змаганнях на найвищу сходинку п'єдесталу пошани піднялася збірна «Київ-1» у складі Олександри Буденко, Анни Тараненко, Катерини Ченцової й Олександри Сенюти. У фіналі вони виграли з рахунком 45:29 у миколаївських рапіристок Наталії Коваль, Ніколетти Корлат, Аліни Полозюк і Катерини Шелухіної.

Третіми стали рапіристки з «Закарпаття»: Анастасія Блохіна, Марія Кривонос, Ангеліна Цимболинець і Аліна Рапинець.