Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
КС 2018 Париж: Збірна України здобула першу медаль в командному турнірі в цьому сезоні Електронна адреса
Неділя, 13 травня 2018 16:15
http://www.nffu.org.ua/images/stories/content/stats/ekm/epee-team-paris-2018.jpg
Збірна України з фехтування на шпагах у складі Богдана Нікішина, Володимира Станкевича, Романа Свичкаря й Ігоря Рейзліна виграла бронзові медалі на етапі Кубка світу в Парижі.

В 1/16 фіналу українці не відчули проблем з представниками Китайського Тайбея (45:25), після розібралися з Німеччиною (42:31), а в бою за потрапляння до півфіналу виграли в Китаю (24:16).

На шляху до фіналу українських шпажистів зупинили угорці, які обіграли нашу команду з перевагою в два уколи - 23:21. Таким чином, Свичкар, Нікішин, Станкевич та Рейзлін могли претендувати тільки на бронзу турніру.

http://www.nffu.org.ua/images/stories/content/stats/ekm/epee-team-paris-2018-2.jpg
У поєдинку за третє місце збірна України зустрілася з Ізраїлем. Спочатку наші фехтувальники вели з перевагою 10:2, але до кінця протистояння вісім уколів гандикапу зменшилися до одного. У передостанньому бою Рейзліна проти Даніеля Ліса ізраїльтянин завдав вісім уколів проти чотирьох від українця і скоротив відставання в рахунку до мінімуму. У фінальному поєдинку Нікішин - Григорій Бескін лідер збірної України зумів не тільки втримати перевагу, але і виграти свій бій 4:3 і здобути для команди перемогу із загальним рахунком зустрічі 38:36.

Відзначимо, що для українських шпажистів це перша медаль в сезоні, яку вони завоювали в команді. Раніше найкращим результатом українців було п'яте місце на етапі Кубка світу в канадському Ванкувері. Цікаво, що саме там вони в останній раз потрапляли в призи в межах Кубка світу, ставши володарями срібла в лютому 2017 року.
Технічні результати:
Шпага, чоловіки (командні):

1. Угорщина
2. Південна Корея
3. Україна