Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
КС 2018 Дубай: Кривицька показала 17-й результат, команда посіла дев'яте місце Електронна адреса
Неділя, 06 травня 2018 23:47
У Дубаї пройшов етап Кубка світу з фехтування на шпагах серед жінок.

Найкращий результат з українських фехтувальниць показала Олена Кривицька. Українка почала виступ відразу в турі прямого вибування під четвертим номером посіву.

У стартовому поєдинку Кривицька перемогла Сюй Но з Китаю, завершивши бій з рахунком 15: 9, а в наступному поєдинку не впоралася з росіянкою Айзанат Муртазаєвою, поступившись одним уколом - 9:10 - і зупинившись на 17-му місці в підсумковому заліку.

В «олімпійку» також вдалося пробитися Фейбі Бежурі, однак українська шпажистка програла в першій зустрічі дев'ятому номеру посіву Мен Вай Вів'єн Конг із Гонконгу (9:13).

Решта фехтувальниць із України склали зброю в перший змагальний день, закінчивши виступ у кваліфікації.

У командній першості збірна України в складі Анфіси Почкалової, Ксенії Пантелеєвої, Олени Кривицької і Фейбі Бежурі фінішувала на дев'ятій позиції.

Спочатку українки виграли в Колумбії (45:16), але потім не змогли пройти польок (29:35). У боротьбі за 9-16 місця Бежура, Кривицька, Почкалова та Пантелєєва не програли жодного бою, здобувши по черзі перемоги над Казахстаном (45:23), Угорщиною (38:37) й Естонією (45:35).
Технічні результати:
 
Шпага, жінки (особисті):Шпага, жінки (командні):

1. Сунь Івень (Китай)
2. Лорен Епі (Франція)
3. Чой Інчжон (Південна Корея)
3. Віолетта Колобова (Росія)
17. Олена Кривицька (Україна)
60. Фейбі Бежура (Україна)
74. Ксенія Пантелєєва (Україна)
90. Анфіса Почкалова (Україна)
91. Юлія Свистіль (Україна)
112. Влада Харкова (Україна)
161. Інна Бровко (Україна)
174. Тетяна Стурен (Україна)

1. США
2. Росія
3. Італія
9. Україна