ЧЄ 2018 Єреван: Станкевич зупинився за крок від вісімки найсильніших Електронна адреса
Понеділок, 16 квітня 2018 22:51
В Єревані добігла кінця особиста першість Європи шпажистів, у якій взяли участь 59 спортсменів.

Збірну України на цьому турнірі представляли Ян Сич, Володимир Станкевич, Євген Горбачук і Руслан Гасанов.

Першим зброю склав Сич, який не зміг подолати груповий тур змагань. Слідом за ним в 1/32 фіналу відразу двоє українських шпажистів вибули з боротьби - Горбачук одним уколом програв поляку Даніелю Марколю (14:15), а Гасанов поступився іспанцеві Анхелю Фабрегату (7:15).

Найдалі за всіх зумів пройти Станкевич. У стартовому поєдинку в турі прямого вибування українець здобув перемогу над Мацєєм Білецем (14:10) з Польщі, а в наступному бою зазнав поразки від Флавіо Джьяннотте (12:15) з Люксембургу і зупинився на 10-му місці в загальному заліку.