Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
alt
alt

Студия классического фехтования и сценического боя «Brette»

ЧС 2018 Верона: Українці закінчили виступ на світовій першості без медалей Електронна адреса
Вівторок, 10 квітня 2018 00:36
В останній день юніорського чемпіонату світу у Вероні пройшли командні змагання рапіристів і рапіристок.

Жіноча збірна України в складі Катерини та Олександри Буденко, Аліни Полозюк і Анни Тараненко зупинилася на 11-й позиції. У стартовому бою в 1/16 фіналі українки не зазнали труднощів з Індією, завершивши зустріч з рахунком 45:6. У наступному ж поєдинку сестри Буденко, Тараненко і Полозюк не впоралися з німкенями (40:45) і вступили в боротьбу за 9-16 місця.

Спочатку українські рапіристки здобули вольову перемогу над китаянками (45:42), далі поступилися канадкам (32:45), а в п'ятому протистоянні змагального дня виявилися сильнішими за збірну Гонконгу (45:39).

Чоловіча ж збірна в складі Данила Ткача, Максима Гаравського, Ярослава Гайдука і Данила Гойди завершила участь у чемпіонаті світу на 20-му місці. В 1/16 турнірної таблиці українці програли Аргентині з рахунком 35:45 і припинили виступ у Вероні.
Технічні результати:
 
Рапіра, жінки (командні):Рапіра, чоловіки (командні):

1. США
2. Сінгапур
3. Німеччина
11. Україна

1. Росія
2. Франція
3. США
20. Україна