Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
alt
alt

Студия классического фехтования и сценического боя «Brette»

ЧС 2018 Верона: Полозюк стала 48-ю, Ткач пробився в 1/16 фіналу Електронна адреса
Субота, 07 квітня 2018 23:58
Рапіристи вступили в боротьбу за медалі на юніорському чемпіонаті світу з фехтування у Вероні.

У жіночому турнірі Україну представили Анна Тараненко, Аліна Полозюк, а також Олександра і Катерина Буденко.

Першою зброю склала Катерина, яка не змогла подолати груповий тур, наступного ж виступ завершила Анна, яка не впоралася з чилійськоїю фехтувальницею Арантцою Інострозою, поступившись з рахунком 12:15.

Найвище за всіх у підсумковому заліку виявилися Олександра й Аліна, які зупинилися в 1/32 фіналу. Спочатку Буденко-старша без проблем розібралася з британкою Севіль Бабаєвою (15: 7), але після поступилася майбутній чемпіонці світу Юці Уено (1:15). Полозюк, у свою чергу, у стартовому поєдинку виграла у чешки Міхаели Мацко (15: 7), а далі програла француженці Еліс Реше (13:15).

У змаганнях юнаків для української команди найкращим результатом стало 30-е місце Данила Ткача. В 1/64 фіналу українець обіграв молдавського рапіриста Міхая Танасе (15: 4), далі здобув вольову перемогу над Хун Мін Чоі з Південної Кореї (15:14), а в бою за потрапляння в 16-ку найсильніших програв японцеві Кенту Сузумуре (4 : 15).

Щодо інших українських фехтувальників, то Максим Гараваський склав зброю етапом раніше, ніж Ткач - на цій стадії наш рапірист програв Оліверу Де Йонгу з Нідерландів (8:15).

Ярослав Гайдук і Данило Гойда ж зупинилися в 1/64 турнірної таблиці. Гайдук зазнав поразки від чилійця Вісента Отайзи (8:15), а Гойда поступився сінгапурцеві Кевіну Джеррольду Чану (6:15).
Технічні результати:
 
Рапіра, жінки (особисті):Рапіра, чоловіки (особисті):

1. Юка Уено (Японія)
2. Мартіна Фаваретто (Італія)
3. Лорен Скруггз (США)
3. Єва Лашерай (Франція)
48. Аліна Полозюк (Україна)
60. Олександра Буденко (Україна)
78. Анна Тараненко (Україна)
108. Катерина Буденко (Україна)

1. Нік Іткін (США)
2. Томмасо Маріні (Італія)
3. Сідарт Кумбла (США)
3. Григорій Семенюк (Росія)
30. Данило Ткач (Україна)
37. Максим Гаравський (Україна)
90. Данило Гойда (Україна)
125. Ярослав Гайдук (Україна)