ЧС 2018 Верона: Полозюк стала 48-ю, Ткач пробився в 1/16 фіналу Електронна адреса
Субота, 07 квітня 2018 23:58
Рапіристи вступили в боротьбу за медалі на юніорському чемпіонаті світу з фехтування у Вероні.

У жіночому турнірі Україну представили Анна Тараненко, Аліна Полозюк, а також Олександра і Катерина Буденко.

Першою зброю склала Катерина, яка не змогла подолати груповий тур, наступного ж виступ завершила Анна, яка не впоралася з чилійськоїю фехтувальницею Арантцою Інострозою, поступившись з рахунком 12:15.

Найвище за всіх у підсумковому заліку виявилися Олександра й Аліна, які зупинилися в 1/32 фіналу. Спочатку Буденко-старша без проблем розібралася з британкою Севіль Бабаєвою (15: 7), але після поступилася майбутній чемпіонці світу Юці Уено (1:15). Полозюк, у свою чергу, у стартовому поєдинку виграла у чешки Міхаели Мацко (15: 7), а далі програла француженці Еліс Реше (13:15).

У змаганнях юнаків для української команди найкращим результатом стало 30-е місце Данила Ткача. В 1/64 фіналу українець обіграв молдавського рапіриста Міхая Танасе (15: 4), далі здобув вольову перемогу над Хун Мін Чоі з Південної Кореї (15:14), а в бою за потрапляння в 16-ку найсильніших програв японцеві Кенту Сузумуре (4 : 15).

Щодо інших українських фехтувальників, то Максим Гараваський склав зброю етапом раніше, ніж Ткач - на цій стадії наш рапірист програв Оліверу Де Йонгу з Нідерландів (8:15).

Ярослав Гайдук і Данило Гойда ж зупинилися в 1/64 турнірної таблиці. Гайдук зазнав поразки від чилійця Вісента Отайзи (8:15), а Гойда поступився сінгапурцеві Кевіну Джеррольду Чану (6:15).

Рапіра, жінки (особисті):Рапіра, чоловіки (особисті):