Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
ДЛ 2018 Київ: Шпажисти розіграли медалі на турнірі "Солідарність" Електронна адреса
Понеділок, 12 березня 2018 00:44
24 лютого в Києві пройшов етап Дитячої ліги серед юних шпажистів і шпажисток.

Найбільше медалей зібрали київські фехтувальники, які виграли 2 золоті, 2 срібні та 10 бронзових медалей. Другими стали львів'яни, які записали до свого активу 2 золота і одну срібну нагороду. Третє місце між собою розділили представники Хмельницького і Харкова, які здобули по одній золотій медалі.

У віковій категорії 2009 р.н. і молодше золото виграли львів'янка Вікторія Бегей і киянин Віталій Ремез. За крок від вершини п'єдесталу пошани зупинились інші представники столиці Марія Мальчевська й Арсеній Карапиш. Бронзовими призерами стали київські фехтувальники Костянтин Богач, Олександра Стабніков і Ріта Ангарська, а також Юлія Голич із Ужгорода.

Серед спортсменів 2007-2008 р.н. перемогу святкували львів'янка Анна Максименко та Максим Микитенко з Києва. Титул віце-чемпіонів здобули Яніслав Якимець і Тетяна Вартіванова з Києва. Бронзу між собою поділили кияни Емілі Конрад, Вероніка Кравчук, Бенжамін Блонд і Олег Микитенко.

Серед найдоросліших фехтувальників - 2005-2006 р.н. - пальма першості дісталася представнику Хмельницького Андрію Гуменюку і харків'янці Єві Агамян, які у фіналі турніру перемогли Владислава Бальбузу з Києва і Владиславу Калинку зі Львова відповідно. На третьому місці в медальному заліку зупинилися Костянтин Гаврищенко з Миколаєва, а також київські шпажисти Данило Лукашов, Надія Хвищук і Поліна Харчіна.

Відзначимо, що всього в змаганнях взяли участь 278 спортсменів, з них 117 дівчаток та 161 хлопчик.