Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
ЧЄ 2018 Сочі: Шпажистки, рапіристки і саблісти не змогли продовжити боротьбу в півфіналі Електронна адреса
Неділя, 11 березня 2018 23:15
У перший день командних змагань на юніорському чемпіонаті Європи на доріжки вийшли шпажистки, рапіристки і шаблісти.

Збірна України з фехтування на шпагах була представлена Катериною Чорній, Аллою Грищук, Софією Слюсарєвою і Дариною Варфоломєєвою, яка показала восьмий результат.

У стартовому поєдинку українки вирвали перемогу в естонок (45:42), проте після чотирма уколами програли чешкам (41:45). У наступних боях наші фехтувальниці не впоралися з румунками (34:45) і пізніше реабілітувалися, обігравши команду Ізраїлю (45:41).

У турнірі рапіристок кольори українського прапора захищали Олександра і Катерина Буденко, Аліна Полозюк і Анна Тараненко.

В 1/8 фіналу українські рапіристки виграли у збірної Чехії (45:28), а в наступному бою поступилися полькам (25:45). У боротьбі за 5-8 місця українки спочатку програли одним уколом Франції (40:41), а в зустрічі за 7-ю позицію не змогли здолати Румунію (31:45).

Щодо наших шаблістів, то в командній першості Андрій Голованов, Роман Куксенко, Іван Писаренко та Євген Трифонов зупинилися на 6-му рядку в підсумковому заліку.

В 1/8 турнірної таблиці збірна України виявилася сильнішою британців (45:36), але після не змогла вибити з боротьби німців, програвши з рахунком 39:45.

Далі наші шаблісти виграли в румунів (45:43) і поступилися італійцям (28:45).

Технічні результати:
  
Шпага, жінки (командні):Рапіра, жінки (командні):
Шабля, чоловіки (командні):

1. Італія
2. Росія
3. Франція
8. Україна

1. Німеччина
2. Італія
3. Угорщина
8. Україна
1. Франція
2. Росія
3. Німеччина
6. Україна