Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
Недашковська Дарія
Прес-секретар НФФУ, головний редактор web сайту НФФУ

Контакти
Адреса:
вул. Васильківська, 24
Київ
03022

E-mail: Ця електронна адреса була захищена від спам-ботів, Вам необхідно включити Javascript для того, щоб її побачити.
Мобільний: 8 067 382-82-65

Інформація: Народилася 14 жовтня 1984 року в м. Калуш Івано-Франківської області. У 8 років почала займатися фехтуванням на рапірах. У 1999 році перейшла на шаблю. У 2005 році одержала звання Майстра спорту міжнародного класу з фехтування. У 2007 році закінчила спортивну кар'єру через травму. Освіта: Київський національний університет ім. Т. Шевченка. Спеціальність: "економічна кібернетика". Магістр. Автор двох наукових статей.