Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
Frontpage Slideshow (version 2.0.0) - Copyright © 2006-2008 by JoomlaWorks
Інформаційний лист EFC: вимоги до екіпірування

Ми люб'язно нагадуємо вам, що згідно з рішенням Конгресу FIE, які відбулися в Дубай в листопаді 2017 року, починаючи з нового сезону 2018/2019, на всіх змаганнях FIE використанням подвійного захисту нового зразку для масок і накладка для грудних протекторів в рапірі є обов'язковими.

Детальніше...

 
Відкриття панно на честь Семена Колчинського

Середа, 19 вересня 2018

article thumbnailЛюбі друзі,Ми раді запросити вас на урочисте відкриття меморіального панно на честь заслуженого тренера України і видатного педагога...
Детальніше...

Прощание с Виталием Голубицким

Вівторок, 18 вересня 2018

article thumbnailПрощание с Виталием Андреевичем Голубицким состоится в среду, 19 сентября, в 10.00 по адресу Оранжерейная, 9. После этого пройдут похороны...
Детальніше...

Більше статей...
alt