Закрыть
Благородство и традиции
Фехтование есть искусство наносить удары, не получая их. Необходимость тронуть противника, избегая его ударов, делает искусство фехтования чрезвычайно сложным и трудным, ибо к глазу, который видит и предупреждает, к рассудку, который обсуждает и решает, к руке, которая выполняет, необходимо прибавить точность и быстроту, чтобы дать надлежащую жизнь оружию.
Мольер

Фехтование — символ благородства, изысканного вкуса и мужества.
Национальная федерация фехтования Украины — это чемпионы и призеры Олимпийских Игр, Чемпионы Мира и Европы. Они настоящие герои! — приходите к нам и убедитесь в этом сами. Здесь нет места слабым. Здесь только лучшие! Весь мир заворожено следит за героями.

Мы приглашаем Вас разделить с нами славу и честь!

Спонсорам
Кафедра біомеханіки та спортивної метрології НУФВСУ оголошує прийом абітурієнтів E-mail
16 Февраля 2019 23:34

http://www.nffu.org.ua/images/stories/content/stats/logo/nufvsu_plakat-small2.jpg
Шановні спортсмени та тренери!

Кафедра біомеханіки та спортивної метрології НУФВСУ оголошує прийом абітурієнтів на 2019 – 2020 н.р. для навчання у магістратурі за спеціальностями: «Кінезіологія», «Біомеханіка спорту»

Підготовка фахівців здійснюється на кафедрі біомеханіки та спортивної метрології на освітньо-кваліфікаційному рівні  «магістр», спеціальність: 017 – «Фізична культура і спорт» (Спорт, Біомеханіка спорту) та спеціальність: 091 – «Біологія» (Кінезіологія). Термін навчання складає 1,4 роки.

Для здобуття ступеня магістра приймаються особи, які здобули ступінь бакалавра, спеціаліста, магістра за будь-якою спеціальністю.

Програма навчання за спеціалізацією «Біомеханіка спорту» включає такі предмети: біомеханіка фізичних вправ, метрологічне забезпечення вимірювань у наукових дослідженнях, ергономічна біомеханіка, диференційна біомеханіка, психомоторика людини, психофізіологія рухів, основи кібернетики рухів, методи математичної статистики.

Програма навчання за спеціалізацією «Кінезіологія» включає такі предмети: кінезіологія спорту, диференційна кінезіологія, клінічна кінезіологія, реабілітаційна кінезіологія, геронтокінезіологя, антропокінетика, фізіологія ВНД, статистичні виміри, математичне моделювання у кінезіології.

Студенти отримують фундаментальні знання про закономірності формування, удосконалення та реалізації рухових навиків та рухових дій під час занять фізичними вправами, про особливості рухового апарату людини, індивідуальні особливості моторики людини на різних етапах онтогенезу, що дасть їм змогу забезпечити навчально-тренувальну та фізкультурно-оздоровчу роботу з різним контингентом населення.

Одержують практичні навички використання методів математичного моделювання і статистики для обробки даних, поглиблюють знання щодо використання інформаційних технологій, технічних засобів і тренажерів у процесі фізичного виховання, спортивної підготовки, у фізичній терапії, ерготерапії та рекреації.

Адреса НУФВСУ
03150, м. Київ, вул. Фізкультури, 1
За довідками звертатись на кафедру біомеханіки та спортивної метрології:
корп. 4, ауд. 203,  +3 8 (044) 287-63-49

Шевчук Олена Миколаївна
www.uni-sport.edu.ua
biomechanics.uni.sport@gmail.com

Важливі дати вступної кампанії 2019 року:

Прийом заяв:

з 24 червня по 13 серпня (денна форма)
з 24 червня по 28 серпня (заочна форма)
Терміни складання вступних випробувань:
з 16 по 23 серпня (денна форма)
з 2 по 11 вересня (заочна форма)
Оголошення рейтингового списку:
На денну форму навчання – 27.08.2019
На заочну форму навчання – 11.09.2019