Головна / новини / змагання / 🤺🏆КС 2022 Познань / Париж: Полозюк і Ченцова – найкращі серед наших на Кубку світу

14-16 січня представники фехтування на рапірах змагалися у рамках Кубку світу: жінки – у Познані, чоловіки – у Парижі. Найкращим результатом для України у цих змаганнях стало потрапляння Аліни Полозюк та Катерини Ченцової до Топ-64. Також відзначимо, що наші спортсмени дали бій лідерам у командній першості.

16 січня 2022 року. Познань. Українські рапіристки на Кубку світу / Фото FIE

І Полозюк, і Ченцова програли лише по одному бою в групі та отримали при посіві 26-й і 35-й номери відповідно. Своїх перших суперниць в олімпійці вони майже не помітили. Полозюк – Аліса Ізбір з Туреччини (15:3), Ченцова – японка Сіорі Такезава (15:4). Проте більш серйозні перепони на шляху до Топ-32 здолати не змогли. Аліна поступилася Каті Кондріц з Угорщини (8:15), Катерина програла француженці Еві Лашоре (12:15).

11-те місце посів наш жіночий квартет у командних змаганнях. Катерина Ченцова, Аліна Полозюк, Крістіна Петрова та Ольга Сопіт впевнено перемогли в 1/16 Великобританію (45:19), а далі, бувши 13-м номером посіву, зустрілися з четвертою командою турніру США. Поступаючись «-9», наші рапіристки не опустили руки й навіть дещо скоротили розрив, а саме до «-4». Проте у заключному поєдинку клас олімпійської чемпіонки Токіо-2020 Лі Кіфер все ж взяв своє (39:32). У нижній частині сітки українки виграли в Гонконгу (45:35), поступилися Кореї (34:45) і взяли гору над Угорщиною (45:41).

У Парижі чоловічий квартет у складі Клода Юнеса, Андрія Погребняка, Даниїла Гойди, Богдана Пнівчука став 13-м. Українські рапіристи, маючи 14-й номер, розпочали змагання з перемоги в 1/16 над Алжиром (45:43). У наступному турі  їм протистояв третій номер рейтингу команда Росії. Підопічні Сергія Гаравського поступаючись «-6», зуміли відновити статус-кво 24:24. Проте втримати темп суперників не змогли (32:45). У нижній частині сітки українці програли Великобританії (42:45), а далі перемогли Німеччину (45:43) та Канаду (45:32).

На жаль, в особистих змаганнях ніхто з наших хлопців не зміг пробитися до таблиці 64.