Головна / новини / змагання / ЄКЦ Конін 2022: Ігор Олишевець – за крок від медалі та інші результати першого в сезоні турнірі з фехтування на шаблях

17-18 вересня турніром у польському місті Конін для представників фехтування на шаблях стартував новий сезон у Європейському кадетському циклі. Найкращим результатом для збірної України стало шосте місце Ігоря Олишевця.

17-18 вересня 2022 року. Конін / Фото Polski Związek Szermierczy

15-річний шабліст з Вишневого, вихованець Олімпійського фахового коледжу виграв шість з шести боїв у групі й під п’ятим номером розпочав боротьбу у турі прямого вибування, де почергово змусив скласти зброю трьох господарів доріжки: в 1/32 -Бруно Кобла (15:14), в 1/16 – Адама Качмарчика (15:11), в 1/8 – Кшиштофа Довгєрда (15:10). Проте наступного суперника з Польщі Бенедикта Денкєвіча у боротьбі за вихід в призову четвірку підопічному Максима Тура та Валерія Максименка здолати не вдалося (6:15).

Польські шаблісти стали на шляху Олишевця і Ко й в командних змаганнях, змусивши перший склад української збірної скласти зброю у чвертьфіналі (27:45). У підсумку Олишевець разом з Андрієм Фещенком, а також двома Даніїлами – Скороходом та Лавренюком посіли шосте місце.

Серед дівчат найкращий для України результат показала Вікторія Коротченко, яка поступившись майбутній бронзовій медалістці Габріелі Войчик з Польщі (10:15), стала 17-ю. У командній першості найвище з трьох українських скадів піднявся перший. Злата Бурбан, Володимира Бабенко, Вікторія Коротченко та Марія Родічева посіли п’яте місце, програвши в 1/4 представницям Туреччини (39:45).

Шабля, юнаки (особисті)Шабля, дівчата (особисті)